Отиди на
Форум "Наука"

Истинската история на Македония


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 28 минути, Янков said:

 

 

Предатели са тези, които не одобряват нашата позиция. Но от тяхна гледна точка, тези които не одобряват тяхната позиция са предатели. Затова на мен ми е по-интересно, кои са "продателите".

всичките 

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,7k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 2 минути, deaf said:

Ако една чужда държава краде от историята на България,но има българи,които се съгласяват с тази кражба,те какви са ако не предатели?! Как да ги наречем тези "българи"?

майкопродавци 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 32 минути, Янков said:

на мен ми е по-интересно, кои са "продателите

Всички политици,които подкрепиха френското предложение са милионери и богаташи. Следователно не го правят за пари...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, nik1 said:

Ако Атом , който ти е сложил плюс, ми обясни как става,добре ще си променя мнението...

Писал съм вече. Да вземем например  Екзархията.  Екзархията не е само религия, а и образование, новите идеи и каквото още се сетиш. Например ние, а и македонците гледаме на Гоце най-вече като на революционер, но той е и учител от Екзархията.  Ние например пишем за Българската гимназия в Солун, а македонците за Солунската гимназия, а тя всъщност е на Екзархията и т.н. и т.н. 

Мястото на Екзархията обаче в нашия национален разказ е в пета глуха. Какво пречи да се изкара на преден план? Толкова ли ще развали нашата идентичност. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, deaf said:

Ако една чужда държава краде от историята на България,но има българи,които се съгласяват с тази кражба,те какви са ако не предатели?! Как да ги наречем тези "българи"?

Продатели. Защото не го правят по убеждения, а за пари.

Преди 4 минути, deaf said:

Всички политици,които подкрепиха френското предложение са милионери и богаташи. Следователно не го правят за пари...

Също и тези, които не го подкрепиха. Само че на някои хора парите не им стигат за хляб, на други за самолет. Винаги го правят за пари. И то за много пари.

Има огромна разлика дали взимаш едно решение по съвест и убеждения, или поради други интереси. Поради тази причина, аз който подкрепям френското предложение, не се считам за предател. По същата причина и теб не считам за предател, въпреки че явно си против това предложение. В това е разликата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, Янков said:

Продатели. Защото не го правят по убеждения, а за пари.

Също и тези, които не го подкрепиха. Само че на някои хора парите не им стигат за хляб, на други за самолет. Винаги го правят за пари. И то за много пари.

Има огромна разлика дали взимаш едно решение по съвест и убеждения, или поради други интереси. Поради тази причина, аз който подкрепям френското предложение, не се считам за предател. По същата причина и теб не считам за предател, въпреки че явно си против това предложение. В това е разликата.

Ехе, по-сложно е отколкото изглежда на пръв поглед. Например депутатите от ГЕРБ са убедени, че Кире трябва да върви нахуй, защото вреди на българските национални интереси. В същото време подкрепят и френското предложение защото отговаря на българските национални интереси.  Затова те влязоха в играта на Слави и участваха в раздуването на предателството на Кире на Македонияяяяя, а след като Кире падна подкрепиха френското предложение.

С други думи няма прОдателство, а действия по съвест и убеждение.  В края на краищата хората си защитиха и двете убеждения. - и Кире падна и френското предложение мина.

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 56 минути, deaf said:

Всички политици,които подкрепиха френското предложение са милионери и богаташи. Следователно не го правят за пари...

на кой му пука за какво? факта си е факт,веднъж предател завинаги предател това не се лекува...... като курвалъка

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, Янков said:

Продатели. Защото не го правят по убеждения, а за пари.

Също и тези, които не го подкрепиха. Само че на някои хора парите не им стигат за хляб, на други за самолет. Винаги го правят за пари. И то за много пари.

Има огромна разлика дали взимаш едно решение по съвест и убеждения, или поради други интереси. Поради тази причина, аз който подкрепям френското предложение, не се считам за предател. По същата причина и теб не считам за предател, въпреки че явно си против това предложение. В това е разликата.

Кражбата на история и заличаването на нацията са винаги предателство спрямо народа ти, без значение от убежденията,пътя към ада е постлан с добри намерения, а народ без история е свършен , е продадоха историята, пък дали е по съвест или за пари няма значение

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, bulgaroid said:

Кражбата на история и заличаването на нацията са винаги предателство спрямо народа ти, без значение от убежденията,пътя към ада е постлан с добри намерения, а народ без история е свършен , е продадоха историята, пък дали е по съвест или за пари няма значение

Като не щем на ни крадат историята защо искаме обща история? Значи предателството е извършено още при подписването на Договора. Сега какво ревеш.

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Atom said:

Нали беше очевидно, че Петков е водил паралелна политика за Македония и поради тази причина да върви нахуй.    

Айде ще те помоля да не ми изопачаваш думите. Не сме детска градина. Ето каква е причината, поради която го пратих нахуй:

On 20.06.2022 г. at 20:02, sir said:

Нямало било време. Ама не можело, ама в петък вечерта дошло, ама ние сме от 8 до 5 на работа, ама утре сме на екскурзия, с жената предплатихме стая за уикенда в Солун.

Има си достатъчно възможности да се реши въпросът скоростно. Има неформални срещи на парламентарните групи. Има възможности за свикване на извънредни заседания, вкл. през уикенда. Има комисии. Има закрити заседания, а ако нещо е чак толкова тайно - има и секретна стая в НС. Айде стига с тия глупости нямало време, нямало възможност. Ами като няма - да подават оставка и да ходят нахуй.

След като се оказа, че има време и възможност, няма какво повече да коментираме по този конкретен детайл. 

Редактирано от sir
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, Atom said:

Като не щем на ни крадат историята защо искаме обща история? Значи предателството е извършено още при подписването на Договора. Сега какво ревеш.

Знаеш ли каква е разликата между предател и майкопродавец? Ти как го чувстваш, мисля повече като предатели се чувствате, или не съм прав? Да знам как да ви наричаме нататък? 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 минути, Atom said:

Ехе, по-сложно е отколкото изглежда на пръв поглед. Например депутатите от ГЕРБ са убедени, че Кире трябва да върви нахуй, защото вреди на българските национални интереси. В същото време подкрепят и френското предложение защото отговаря на българските национални интереси.  Затова те влязоха в играта на Слави и участваха в раздуването на предателството на Кире на Македонияяяяя, а след като Кире падна подкрепиха френското предложение.

С други думи няма прОдателство, а действия по съвест и убеждение.  В края на краищата хората си защитиха и двете убеждения. - и Кире падна и френското предложение мина.

Тук се разминаваме във вижданията си. Според теб ГЕРБ първо са действали заради собствените си интереси срещу предложението, а след това са го подкрепили поради непреодолим за тях порив да защитята националните интереси.

Според мен, или националните интереси временно са съвпаднали с техните, или както казах по-напред, са наясно че отхвърлянето на това предложение е равносилно на политическо харакири във външнополитически план. Аз смятам че е второто. За да действаш по съвест и убеждения, първото което е необходимо е да имаш съвест и убеждения. А се съмнявам, че в ГЕРБ, ДПС и компания имат такива. Иначе родината ни нямаше да е в такова състояние. Всичко останало е поза.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, Atom said:

Като не щем на ни крадат историята защо искаме обща история?

Кой е казал,че искаме обща история? Тези същите предатели,които подкрепиха френското предложение. Аз никога не съм бил за това да имаме обща история,защото е шизофрения...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Янков said:

отхвърлянето на това предложение е равносилно на политическо харакири във външнополитически план.

Това не е вярно. ГЕРБ и всички останали комунистически партии ако можеха,щяха да извадят България от ЕС и НАТО...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, bulgaroid said:

Знаеш ли каква е разликата между предател и майкопродавец? Ти как го чувстваш, мисля повече като предатели се чувствате, или не съм прав? Да знам как да ви наричаме нататък? 

А ти знаеш ли кога обидите влизат в действие? Когато разумните доводи са изчерпани и нямаш друг начин да защитиш позицията си.

Мисля че не е разумно да използваме остър език помежду си. Ако не си съгласен с някой, има си бутон за игнориране.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Янков said:

А ти знаеш ли кога обидите влизат в действие? Когато разумните доводи са изчерпани и нямаш друг начин да защитиш позицията си.

Мисля че не е разумно да използваме остър език помежду си. Ако не си съгласен с някой, има си бутон за игнориране.

Какви обиди? Констатация на фактите е това, а ако някой се чувства обиден значи има защо. Аз просто огласявам очевидното.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, deaf said:

Това не е вярно. ГЕРБ и всички останали комунистически партии ако можеха,щяха да извадят България от ЕС и НАТО...

Само ако им се плати достатъчно. Ти как виждаш ГЕРБ, БСП, ДПС и компания да изпуснат хранилката на еврофондовете?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, deaf said:

Кой е казал,че искаме обща история? Тези същите предатели,които подкрепиха френското предложение. Аз никога не съм бил за това да имаме обща история,защото е шизофрения...

хе-хе Булгаоид ей сега ще подпука и теб. Той иска и да е обща и да не се краде. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Янков said:

Само ако им се плати достатъчно. Ти как виждаш ГЕРБ, БСП, ДПС и компания да изпуснат хранилката на еврофондовете?

 

Как може големи хора като теб да вярват,че някой може да подарява пари на друг?! 🙂

ГЕРБ и другите комунистически партии не смеят да извадят България от НАТО и ЕС,защото българите ще се разбунтуват и ще ги свалят от власт. И другото още по-страшно за тях е,че Европа и САЩ може да им наложат санкции като тези на Путин и руските олигарси...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, bulgaroid said:

Какви обиди? Констатация на фактите е това, а ако някой се чувства обиден значи има защо. Аз просто огласявам очевидното.

Колебаех се дали да ти отговоря за да не нарушавам правилата на форума, но от моя гладна точка ти си "предател и майкопродавец". И просто огласявам очевидното. Ако се чувстваш обиден, значи има защо.

Преди 2 минути, deaf said:

Как може големи хора като теб да вярват,че някой може да подарява пари на друг?! 🙂

ГЕРБ и другите комунистически партии не смеят да извадят България от НАТО и ЕС,защото българите ще се разбунтуват и ще ги свалят от власт. И другото още по-страшно за тях е,че Европа и САЩ може да им наложат санкции като тези на Путин и руските олигарси...

Ти за корупция не си ли чувал.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, deaf said:

Как може големи хора като теб да вярват,че някой може да подарява пари на друг?! 🙂

ГЕРБ и другите комунистически партии не смеят да извадят България от НАТО и ЕС,защото българите ще се разбунтуват и ще ги свалят от власт. И другото още по-страшно за тях е,че Европа и САЩ може да им наложат санкции като тези на Путин и руските олигарси...

Надценяваш българския народ, с малко пропаганда по медиите 80% ще ревнат за бай Тошо, дори и тези, които не го помнят. Обещаваш как ще пуснем 3-ти и 4-ти блок, "ще си върнем златото", "имаме петрол и нефт, колкото Саудитска Арабия", "ще станем Швейцария на балканите", медиите започват да го повтарят и народа ще повярва. Пропагандата е силно оръжие, особено когато казва това, което народа иска да чуе.

 Няма да го обещае ББ или Доган, а някой "нов и честен човек" и ще видиш, как дори и да има някой протест в София, в провинцията ще са подготвили вече трудовите лагерите за мръсната, крадлива интелигенция.

 Канят братята руснаци да дойдат у нас и каквито и протести да има от осъзналия се вече народ, то Росгвардия ще се оправи. Не е като да не се е случвало...

 Обаче, дори да работят в интерес на Русия, България е по-полезна като троянски кон, отколкото като нов Беларус. По-добре да имаш будала, която да ти построи балкански поток, отколкото дупка в която да наливаш пари, за да държиш на власт един диктатор.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Konche said:

с малко пропаганда по медиите 80% ще ревнат за бай Тошо,

Да,да ще ревнат със заплата от 500лв. и пенсия от 400лв...

Преди 4 минути, Konche said:

България е по-полезна като троянски кон,

Кога България се е държала като троянски кон? Един пример поне. Реален.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, deaf said:

Кога България се е държала като троянски кон? Един пример поне. Реален.

Платихме им цялата наша част от Южен поток, с наши пари и с обещанието, че ще има достатъчно транзитни такси, за да се изплаща. И "тръбата ще е наша и който иска ще я ползва". Обаче е ясно, че ще я ползва Газпром и ще е наша, но може и да е празна.

За да си троянски кон не е задължително да налагаш вето на санкции срещу Русия, твърде очевидно е, или да напомня, че имахме* ограничения относно натовската информация, защото имаме много "натовски" генерали и дори имаше заловени шпиони в ДАНС.

 ААА и едни ф-16 решиха да ни ги забавят, защото нямало части, а в същото време изпълняват други поръчки. Хората не са глупави.

Редактирано от Konche
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Konche said:

Платихме им цялата наша част от Южен поток,

България заедно с другите западни държави ще спре да купува руски газ и нефт до края на годината. Лукоил-Бургас - след две години.

Преди 5 минути, Konche said:

имаме ограничения относно натовската информация,

САЩ и Британия ограничиха достъпа до военна информация на Франция... Нямат и вяра.

Преди 7 минути, Konche said:

в същото време изпълняват други поръчки.

Изпълняват поръчки направени преди България да поръча Ф-16...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, deaf said:

България заедно с другите западни държави ще спре да купува руски газ и нефт до края на годината. Лукоил-Бургас - след две години.

САЩ и Британия ограничиха достъпа до военна информация на Франция... Нямат и вяра.

Изпълняват поръчки направени преди България да поръча Ф-16...

 Говориш за сегашното правителство, което очевидно не е проруско (колко е пробългарско е друг въпрос). Аз ти говоря за ГЕРБ и БСП, едните помогнаха да се загроби Набуко, а другите наляха около 4 милиарда в АЕЦ Белене. Енергийната зависимост и опитите да бъдем поставени в такава към Русия са най-явните опити за подкопаване на националната ни сигурност, а да не забравяме, че имаше опит да бъде привлечена и РСМ към Белене, за да бъдат поставени и те в зависимост.   

 Наливането на пари в РФ е начин на подкрепа за режима там, а тези пари ги имаме, защото сме член на ЕС. Ако се върнат тези клонове на БКП на власт нямай съмнение, че ще намерят начин да захранват путиновия режим с пари. Санкциите винаги могат да бъдат заобиколени.

Относно ф-16. Може и така да е, ще видим дали ще забавят и словашките самолети. Казаха, че ще ги забавят с една година, но ще видим.

 

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...