Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Български путинисти и патрЕоти протестират пред Парламента против взетото решение за изпращане на военна помощ(каски и бронежилетки) за украинските цивилни на фронтовата линия:

93444.jpg

93455.jpg

Не, абсурдно е да се твърди, че са ги докарали с автобусите. Нито пък са раздавани някакви двайсетачки и кебапчета.

Редактирано от БатеВаньо
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Тъжен 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, nik1 said:

Това е смехотворно, всъщност е тъпо..Та точно САЩ през 2008-ма предложиха Украйна да стане член на НАТО..Ако Украйна беше станала член на НАТО -  путинските приятели в България нямаше  да се радвате  днес на военните успехи на РФ срещу Киев и на убийствата на украинците, нали така?

Благодарете не само на Путин, но и на Германия и Франция, които през 2008 се противопоставиха на приемането на Украйна и Грузия в НАТО..

 

Айде стига ти с промифките! Бегай да трепеш лоши руснаци!🙂

 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, scaner said:

Емоционална изповед на един руснак, напуснал Русия преди няколко години, който не знае как да живее занапред:

https://t.me/nevzorovtv/4542

Този като го гледам е от ЛГБТ.

  • ХаХа 2
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Путин принял предложение премьера Венгрии о проведении мирных переговоров

15:41, 6 апреля 2022Мир

Виктор Орбан

Фото: Bernadett Szabo / Reuters

Премьер-министр Венгрии Орбан пригласил Путина на мирные переговоры с участием Украины

Президент России Владимир Путин принял предложение посетить мирные переговоры в Венгрии с участием Украины, ФРГ и Франции, но визит состоится лишь с соблюдением определенных условий, заявил венгерский премьер-министр Виктор Орбан после телефонных переговоров с российским лидером, сообщает Reuters.

По словам Орбана, он пригласил Путина для участия в переговорах для того, чтобы обсудить введение режима прекращения огня на Украине, и напомнил о позиции Венгрии касательно мирного урегулирования. «На Украине проживают 200 тысяч венгров, поэтому мы несем за них ответственность, их жизни ничего не будет угрожать, только если мы сможем прекратить военные действия», — заявил премьер

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, tantin said:

Този като го гледам е от ЛГБТ.

Гледай от гледане да не прихванеш и ти , че ще трябва полк.Гундеяв да ти удари една Киприанова молитва. 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 4
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, ДеДо Либен said:

Гледай от гледане да не прихванеш и ти , че ще трябва полк.Гундеяв да ти удари една Киприанова молитва. 

Няма какво да го гледам. Такива като тоя в Украйна ги връзват по стълбовете.. Щото не могат да носят автомати и да убиват. Ако мислиш че нациките са толерантни към джендърите - много се лъжеш. 

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, tantin said:

Този като го гледам е от ЛГБТ.

Това като някакъв "аргумент" ли го изтъкваш? За какво?

Ти вече съвсем си деградирал, щом думите на този човек не са събудили никакви емоции в теб.

  • Харесва ми! 5
  • ХаХа 1
  • Тъжен 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Шпага said:

Това като някакъв "аргумент" ли го изтъкваш? За какво?

Ти вече съвсем си деградирал, щом думите на този човек не са събудили никакви емоции в теб.

Ама чакай сега .. Ти слуша ли го какво говори тоя ? Казва "ние убиваме".. ние сме ""маймуни""..

И подобни . А хитреца се е измъкнал преди 8 години, нито е помирисал кръв, нито е бил на фронт. Вероятно и автомат не е докоснал.

Човека е свръхчувствителен, няма лошо.. Но нека си говори от Аз-а, а не от Ние ..

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 53 минути, БатеВаньо said:

Български путинисти и патрЕоти протестират пред Парламента против взетото решение за изпращане на военна помощ(каски и бронежилетки) за украинските цивилни на фронтовата линия:

93444.jpg

93455.jpg

Не, абсурдно е да се твърди, че са ги докарали с автобусите. Нито пък са раздавани някакви двайсетачки и кебапчета.

Ако бях в БГ и аз щях да ида. Нито съм путинист, нито истински русофил, макар и да се определям като такъв, оюе по малко патриот. 

Просто бих посетил мероприятието и бих разговарял с полевите организатори, като мога и да си набележа индивиди за обработка.

Моята единственна цел в този ми назначен живот е да ликвидирам ОЧЗ , чиста ликвидация или с цялата придатъчна цивилизация, като предизвикаме катаклизми и масов мор и_или създадем или помогнем в създаването или заразим с Универсалния Фактор бъдещия <бог>който се ражда.

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В ООН Руският представител Небедзя цитира интервю от сайта "Медуза", в което жена казва, че руските войници са им подавали хляб в мазетата. Украинският представител го контрира и зачита целият пасаж:

"Бывало так, что российские солдаты передавали сухпаек в подвал, а потом кидали туда гранату"... (от ТУК)

Небедзя цитира само подчертаното, украинският представител цитира и останалото...

https://t.me/nexta_live/24814

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 час, Кухулин said:

Страхували са се да не ги избият.

 

 Ти сега търсиш вратички  ли?
"вижте не са толкова добри  украинците, значи не е грешно да се поддържа Путин и войната"

Не се мъчи толкова, стана ясна работата...

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, scaner said:

В ООН Руският представител Небедзя цитира интервю от сайта "Медуза", в което жена казва, че руските войници са им подавали хляб в мазетата. Украинският представител го контрира и зачита целият пасаж:

"Бывало так, что российские солдаты передавали сухпаек в подвал, а потом кидали туда гранату"... (от ТУК)

Небедзя цитира само подчертаното, украинският представител цитира и останалото...

https://t.me/nexta_live/24814

Имам няколко колеги бесарабски българи. Познавам ги от много години.Едната е женена за мой колега, приятел от студентските години. Всички искат руснаците да вземат контрол и приключат с Западните планове в  Украйна.

  • ХаХа 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 32 минути, laplandetza said:

Просто бих посетил мероприятието и бих разговарял с полевите организатори, като мога и да си набележа индивиди за обработка.

Моята единственна цел в този ми назначен живот е да ликвидирам ОЧЗ , чиста ликвидация или с цялата придатъчна цивилизация, като предизвикаме катаклизми и масов мор и_или създадем или помогнем в създаването или заразим с Универсалния Фактор бъдещия <бог>който се ражда.

...В дураке вызревает гигантская биологическая энергия. Его не одолевают ни совесть, ни сомнения.. Самолюбие его безмерно, мораль ему неведома. Он может сделать всё, что угодно, особенно влечёт дурака страсть к разрушению, к переделке мира...
Андрей Сахаров

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, nik1 said:

...В дураке вызревает гигантская биологическая энергия. Его не одолевают ни совесть, ни сомнения.. Самолюбие его безмерно, мораль ему неведома. Он может сделать всё, что угодно, особенно влечёт дурака страсть к разрушению, к переделке мира...
Андрей Сахаров

Няма лошо, имаме го!

< Ум царува, ум робува, ум патки пасе !< 

Ти от кои си, аз не съм роб, мога и да умра като куче, но не като смъртен човек,роб на боговете. Аз съм Демон и ще бъда такъв до Края !🌐

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Относно полка "Азов", какво е бил и какво представлява сега. За да се разсеят измислените страхове в нечии глави.

Антон Шеховцов, политолог, директор на австрийската нетърговска организация Centre for Democratic Integrity:

Краткое описание:

«Российская пропаганда легко придумывает новые мифы и фейки. Они не всегд связаны как-либо с реальностью»

▪️До начала войны батальон “Азов” насчитывал 1000 человек, все они были из Мариуполя.

▪️Батальон был создан в мае 2014 года на фоне полного разложения украинской армии.

▪️Основатели “Азова” не принимали участия в Майдане в 2014 году.

▪️После 2016 происходила деполитизация батальона “Азов”, который был переформирован в полк.

▪️Нынешний полк “Азов” - это другая организация, совершенно отличная от батальона “Азов” образца 2014 года.

“Полк - это не политическая организация. У него не может быть политической идеологии и её у него нет”.

▪️Полк “Азов” выполняет справедливые приказы своего руководства.

“Придумать новую страшилку - это довольно легко. Если бы “Азова” не было, его бы выдумали”

▪️Россияне должны задуматься о том, как они будут жить после войны.

▪️Россияне не желают видеть правды и осознавать те кошмарные преступления, которые творит российская армия.

“Уже происходит военное преступление, которое можно классифицировать как геноцид украинского народа”

▪️Гражданам России пора начать переосмысливать своё место в истории.

  • Харесва ми! 4
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 50 минути, tantin said:

Човека е свръхчувствителен, няма лошо.. Но нека си говори от Аз-а, а не от Ние ..

Не е само това. В чипа на руснаците доскоро беше заложено и залагано че те винаги са се бранили, че те са добри и справедливи. Тази война, гледана отдалече (не от екрана на телевизора), преобръща шокиращо представите на много хора

Говоря за руснаците, путинистите в Европа винаги са били морални инвалиди, използващи Путин и Русия за постигане на лични користни интереси- вижте Копейката и се върнете сто години до написаното от Симеон  Радев -“За забелязване е, че когато се касае за руския престиж в България, нашите русофили са много по-непримирими, нежели самото руско правителство. Това се дължи , разбира се, главно на факта, че те са тук , в България паразити на руския престиж , с който тъй много злоупотребиха за свои користни цели, щото отвратиха самата Русия. Но често пъти тяхната цинична защита на руските интереси се дължи на невежество”.

 

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, laplandetza said:

Имам няколко колеги бесарабски българи. Познавам ги от много години.Едната е женена за мой колега, приятел от студентските години. Всички искат руснаците да вземат контрол и приключат с Западните планове в  Украйна.

Е то и аз искам замък и самолет, ама като гледам, няма да ги огрее :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, scaner said:

Е то и аз искам замък и самолет, ама като гледам, няма да ги огрее :)

Според мен ще ги огрее. 

Русия може да си позволи такти1ески ядрени локални удари , където пожелае в близката и европа, без големите Германия, Франция, Италия Британия. Дори член на НАТО, примерно Полща, ако я поразят с такова оръжие, НАТО, ядрените държави няма да си мръднат пръста. Никой няма да рискува тотална ядрена война. Това важи и за Япония примерно, руснаците могат да я изпепелят и никой нищо няма да реагира с ядрен удар, това е повече от сигурно. 

Според мен дори могат да затрият и цяка Европа, западна европа, като САЩ и Китай, както и Британия самоюе се перчат и юе лъскат ракетите.Като за кумова срама могат да поразят някой северноледовит руски остров или нещо в камчатка......:D

  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 21 минути, laplandetza said:

Няма лошо, имаме го!

< Ум царува, ум робува, ум патки пасе !< 

Ти от кои си, аз не съм роб, мога и да умра като куче, но не като смъртен човек,роб на боговете. Аз съм Демон и ще бъда такъв до Края !🌐

Ти си един обикновен лицемер и  глупак, Избягал си на мекото и хубавото , значи си и роб на мекото на Запада..(роб на боговете)
Да беше отишъл да лекуваш в Сибир, за 10 000 рубли заплата, в осрана болница и там  да се беше борил за какво мислиш че се бориш, да те призная някак.

  • Харесва ми! 6
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://amazing-ukraine.com/zsu-rozpochaly-uspishnyi-nastup-na-pivnochi-khersonskoi-oblasti/?utm_source=IF&utm_medium=social&utmcampaign=partner_IF

Украйнците напредват в Херсонска област Южна посока 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 часа, gmladenov said:

Маргинали и лумпени винаги е имало и винаги ще има. Едни са фенове на серийните убийци,
гниещи по затворите ... а други са фенове на руските войски в Украйна.

Ето статия на Би-Би-Си, която прави съпоставка на за сателитни снимки от 19-ти март и видето
на украинците от 1-ви април. Вижда се, че има съвпадение: https://www.bbc.com/news/60981238

Разбира се маргиналите няма как да повярват на ВВС или на Ню Йорк Таимс. В такива медии няма
място за конспиративни теории (нито пък за руски лъжи). 🙄

Кво да правиш, всякакви ги има.

Хахахаха, подозирах че нивото на образованието е паднало след прехода, но не очаквах да има толкова много образовани морони.
Марк Твен - “It’s easier to fool ppl than to convince them that they’ve been fooled”

Медиите, които цитирате, заедно с CNN, Гардиън, BBC, DW, са "Работническото дело" и "Правдата" на западните либерастии и предназначението им е да разпространяват държавната пропаганда на моронизираното от десетилетиа население. Спуска им се новата тема за поддържане - бляк лайвс маттер, ин Фаучи/ню сайънс уи тръст, слава Украйну и дресираните западноевропейски либерасчета, заедно с очевадно безмозъчната източно-европейска младеж почват да джавкат като кученцата на Павлов новите "истини"....

Истинска журналистика тук на запад практически няма - запитайте се защо например никой "журналист" от тези "медии" не се заинтересува например защо в наскоро завъшилият (3 април) тенис турнир в Маями, където всеизвестният герой на Украйна има "малка спретната къщурка с двадесет палми отпред" 15 от участвуващите "напълно ваксинирано" тенисисти (мъже и хора, които блеедват, което е дефиницията на "жена" според новите науки) се отказват от участие по "здравословни" причини - не им стига въздух, болки в сърдечната област - и сред тях бяха някои от фаворитите...!!!

Защо в американските казарми млади, здрави и във форма "ваксинирани" войничета си лягат вечер и на сутринта не се събуждат. Причина на смъртта - неизвестна!!! Къде са "журналистите" - о забравих, те трябва да попитат чучелото на конци какъв сладолед ще избере днес...???

А Китай затвори Шанхай за неопределено време поради силното нарастване на "безсимптомните" случаи - и там са поставени 3.28 милиарда дози!!!
Мислещ човек ще се запита - използувайки "заплахата от Ковид" Китай не се ли присъединява във войната на страната на Русия - като създава допълнителни проблеми и на без това обременената верига на доставки. Намаляйки производството, те могат да вдигнат цената на продуктите за западните либерастии като си увеличат печалбите и в същото време вдигат инфлацията там, което принуждава центарлните банки да вдигат лихвеният процент драстично, което води до падане на борсите там, а те са мерилото за просперитета на западняците. И във същото време да ликвидират резервите си в щатски долари и евра....  Една "война" може да се води на много "невидими" фронтове....
ТИК данните - на 15 и 29 април

Редактирано от Deageltcho2025
  • ХаХа 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...