Отиди на
Форум "Наука"

Как ще се отрази войната на българското общество?

Recommended Posts

• Потребител

Иска ми се да споделя едно лично впечатление и разговор от днес в Елхово. 

Та ходих днес до там по работа и ми направи впечатление, огромното количество жандармерия, полиция и гранични коли там. Значително повече от нормалното, а там нормалното е наистина много, та сега е буквално пълно. Точно на входа/изхода за Ямбол има Т-маркет и там на паркинга заговорих едно момче от жандармерията за причината да има толкова хора там и ми отговори, че очакват "сериозен натиск откъм границата, ние сме тук да да вършим работата *усмивка*", но не са му казали много подробности. (Те може и да са му казали, но на мен да не казва). Та, вероятно българското общество го очаква и бежанска вълна от южната граница.

Иначе добре, че управляващите не спят и са пратили хора, които да са в готовност.

• Харесва ми! 1

• 2 седмици по-късно...
  • Мнения 257
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

• Потребител

Очертават се интересни дни, струва ми се. Някой ще трябва да се обяснява. Другарката Корнела има ли нещо да каже по въпроса? :)

• Харесва ми! 2
  • ХаХа 1

• Потребител
Преди 51 минути, sir said:

Очертават се интересни дни, струва ми се. Някой ще трябва да се обяснява. Другарката Корнела има ли нещо да каже по въпроса? :)

Публикацията на форинполиси се оказа фейкнюс.

https://pan.bg/view_article-1-555576-aviobaza-bezmer-shte-uchastva-v-ucheniya-ot-letishte-balchik.html

• Потребител
Преди 11 минути, новорегистриран2 said:

Публикацията на форинполиси се оказа фейкнюс.

https://pan.bg/view_article-1-555576-aviobaza-bezmer-shte-uchastva-v-ucheniya-ot-letishte-balchik.html

Нека да видим колко точно бройки ще участват в това учение. А за другите неща, най-вече Град-овете?

Но и по-скоро въпросът е в това, че тези пичове от Oryx ги четат много народ и се позовават на тях дори и в западните мейнстрийм медии. Тъй че на другарката Корнела все пак може и да й се наложи да се обяснява. :)

p.s. Всъщност, то пише, ама кой да чете - четири самолета. Не противоречи на слуховете, че само някои от 14-те са български, а други - чешки. :)

Редактирано от sir
  • Харесва ми! 2

• Потребител
Преди 4 минути, sir said:

Нека да видим колко точно бройки ще участват в това учение. А за другите неща, най-вече Град-овете?

Но и по-скоро въпросът е в това, че тези пичове от Oryx ги четат много народ и се позовават на тях дори и в западните мейнстрийм медии. Тъй че на другарката Корнела все пак може и да й се наложи да се обяснява. :)

Този не е ли блогър от Южна Африка? Турците са го взели на издръжка и му плащат за хвалебствени статии за продукцията на техния ВПК.

• Потребител
Преди 16 минути, новорегистриран2 said:

Този не е ли блогър от Южна Африка? Турците са го взели на издръжка и му плащат за хвалебствени статии за продукцията на техния ВПК.

Май са двама холандци. Може и от ЮАР да са, те и там говорят холандски. Не съм се интересувал в детайли. Но е факт, че доста се позовават на тях.

• Потребител
Преди 5 минути, sir said:

Май са двама холандци. Може и от ЮАР да са, те и там говорят холандски. Не съм се интересувал в детайли. Но е факт, че доста се позовават на тях.

Не знаех, че са двама. Позовават се на тях, защото до едно време са си създали определено име, чрез доста труд и неутралност. Сега берат плодовете на труда си - предполагам, че турците им плащат по няколко хиляди долара за хвалебствена статия.

• Потребител

Войната създаде объркване и задълбочаващи се неблагоприятни условия, които откроиха още по-натрапчиво некадърността на сегашните управляващи. Вече все по-често се говори за скорошни избори, а ако има такива, перспективите /според мен/ са направо ужасяващи.

Единият вариант е да се върне на власт Борисов с неговата кохорта, а другият - да вземат превес путинистите и да досъсипят държавата ни. Не знам дали изобщо имаме някакъв шанс за измъкване от цялата тази тиня...

• Тъжен 2

За нас

Вече 17 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

За контакти:

• Create New...