Отиди на
Форум "Наука"

Какво предстои след ерата Путин?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 35 минути, Втори след княза said:

т.е. след Путин русофили пак ще има.

Да, (гадни) предатели винаги ще има. За всеки Левски ще има и един поп Кръстьо.

За твое сведение, ние българите не сме русофили, както ти се иска.

1.thumb.jpg.d97c00c46f1baca50915ca9d757fe1c6.jpg

  • Харесва ми! 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 334
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 21 минути, gmladenov said:

Да, (гадни) предатели винаги ще има. За всеки Левски ще има и един поп Кръстьо.

За твое сведение, ние българите не сме русофили, както ти се иска.

1.thumb.jpg.d97c00c46f1baca50915ca9d757fe1c6.jpg

На този рехав митинг не видях българско знаме. Изглежда протестират малка част от украинските емигранти, които с плаката на български език искат отношение и помощ от нашата страна. 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, Втори след княза said:

На този рехав митинг ...

Последният про-руски митинг в София изглеждаше така (това да не е жена ти 🤣) :

2.jpg.30a682be9b3ee087b0ddbda3682f6456.jpg

https://btvnovinite.bg/bulgaria/shestvie-v-sofija-v-podkrepa-na-rusija-kmetat-fandakova-razporedi-prekratjavaneto-mu.html

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, gmladenov said:

Тъй е то "Кметът разпореди". Властимащите така си правят меко.

Редактирано от Втори след княза
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 43 минути, Втори след княза said:

На този рехав митинг не видях българско знаме. Изглежда протестират малка част от украинските емигранти, които с плаката на български език искат отношение и помощ от нашата страна. 

Заради тази твоя Ера на Путин възпитаник на комунизма и социализма (на 61 години) реши да вандалства в София на паметника. Я кажи, о рупор на руската пропаганда, защо аджеба човек роден и отрасъл в светлия социализъм така силно мрази този паметник от съветско време?  Нали е възпитан в традиционните ценности, нямало е джендъри, наркотици, престъпност, имало е светъл и хубав живот. Що така ги мрази тогава, а? 🙂

Редактирано от Димитър Йорданов
  • Харесва ми! 5
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Димитър Йорданов said:
Преди 39 минути, Втори след княза said:

На този рехав митинг не видях българско знаме. Изглежда протестират малка част от украинските емигранти, които с плаката на български език искат отношение и помощ от нашата страна. 

Заради тази твоя Ера на Путин възпитаник на комунизма и социализма (на 61 години) реши да вандалства в София на паметника.

Не съм преживял тази метаморфоза, питай преформираните. Прочее, видя ли българско знаме на онзи рехав митинг? Казвам ви, това са част от украинските емигранти. Неголяма част.

Редактирано от Втори след княза
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, gmladenov said:

Ето ти видео бе, Мунчо.

https://www.facebook.com/dnevnik/videos/687071286531590/

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, Втори след княза said:

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

Коментарите на тея с промит мозък са доста повече.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:ag:

https://t.me/tass_agency/182227

Владимир Путин в интервью телеканалу "Россия-1" для программы "Москва. Кремль. Путин", отвечая на вопросы журналиста Павла Зарубина, заявил:

...

Русский народ, если Западу удастся развалить Российскую Федерацию и установить контроль над ее осколками, может не сохраниться — "будут московиты, уральцы и другие";

Бункерный Нострадамус. ;)

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 19 часа, Втори след княза said:

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

А някакъв коментар по въпроса, че излъга, че нямало българско знаме на митинга и че той бил малък и само от украинци?

  • Харесва ми! 5
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, Втори след княза said:

Прочее, видя ли българско знаме на онзи рехав митинг? Казвам ви, това са част от украинските емигранти. Неголяма част.

Напротив, митингът изобщо не беше рехав. И пак напротив - повечето бяхме българи, но имаше разбира се, и украински емигранти.

  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, gmladenov said:

Гнусна руска подлога !!! 🤬

Тоя да беше отишъл в Украйна да се бори срещу "нацистите", та поне жена му да се обнадежди, че може и да получи някое кожено палто... за компенсация🥶

  • Благодаря! 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

В интервюто си за един от пропагандните телевизионни канали руският президент Путин заяви между другото, че Западът преследва целта да премахне Русия като федерация.

Освен това той плаши гражданите на страната си, че в този случай руският народ също може да не оцелее.

„Руският народ, ако Западът успее да унищожи Руската федерация и да установи контрол над нейните фрагменти, може и да не оцелее“, ще има московчани, уралци и други“, заяви диктаторът.

Припомняме, в обръщението си към депутатите от Федералното събрание, сенаторите и депутатите от Държавната дума на Руската федерация на 21 февруари Путин отчаяно се опита да обясни защо преди година даде заповед да започне война за завземане на Украйна и унищожи украинците.

Не можа да измисли нищо ново. Повтори всичко, което каза преди. Пълни лъжи. "Изглежда, че е решено да се защитят "изконно руските земи" от предстоящата атака на Украйна, която стои зад гърба на Запада". Спомни си и заблудата за биолабораториите.

Измисляше всичко, за да не признае, че това е негово лично решение, базирано на амбицията му да бъде "Петър I".

УН

https://www.facebook.com/photo/?fbid=149511491289412&set=a.101528169421078

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, Втори след княза said:

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

Каква поредна футболна драма.

:russian:

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 часа, Втори след княза said:

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

Втори, аз още се чудя как някой расъл в прекрасния социализъм реши да чупи тоя съветски паметник. Нали по това време са възпитани, добри, обучени в любов към Русия (СССР), били са възпитани в традиционните семейни ценности, когато гнилия запад е бил далеко. Дай обяснение някакво. 🙂

Редактирано от Димитър Йорданов
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 2 часа, Димитър Йорданов said:

Втори, аз още се чудя как някой расъл в прекрасния социализъм реши да чупи тоя съветски паметник. Нали по това време са възпитани, добри, обучени в любов към Русия (СССР), били са възпитани в традиционните семейни ценности, когато гнилия запад е бил далеко. Дай обяснение някакво. 🙂

е, благодарение на 'толерантния' комунизъм с 'човешко лице', е имало и неубити 'фашаги' и техни потомци, които сега намериха сили да отмъстят ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Last roman said:

е, благодарение на 'толерантния' комунизъм с 'човешко лице', е имало и неубити 'фашаги' и техни потомци, които сега намериха сили да отмъстят ;)

Защо му даваш идеи за поредно измъкване 😁😁😁 Исках да прочета малко лично творчество 🥺 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 25.02.2023 г. at 20:46, Втори след княза said:

Прочете ли коментарите под статията? Привържениците на Украйна излъчват агресия. Както там, тук и навсякъде.

Виж ги ти! Вместо да излъчват любов и подкрепа към руските агресори, привържениците на Украйна изпитват враждебност към тях.  Неразбират, че  руснаците страдат когато западът им пречи да малтретират свободно Украйна.

Опять у тебя наблюдается чемоданное настроение. 🤣

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 43 минути, Димитър Йорданов said:

Защо му даваш идеи за поредно измъкване 😁😁😁 Исках да прочета малко лично творчество 🥺🤣

защото по тези теми отдавна няма лично творчество, а само спуснати опорки. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Димитър Йорданов said:

Втори, аз още се чудя как някой расъл в прекрасния социализъм реши да чупи тоя съветски паметник. Нали по това време са възпитани, добри, обучени в любов към Русия (СССР), били са възпитани в традиционните семейни ценности, когато гнилия запад е бил далеко. Дай обяснение някакво. 🙂

Той не е човек, способен да отговори на неудобен за него коментар. Аз писах няколко коментара, в които изтъкнах безспорния факт, че не в Украйна, а в Русия управляват неонацисти и Втория не смее нищо да отговори.

Редактирано от skorpion1980
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...