Отиди на
Форум "Наука"

Съвременни престъпления срещу българския народ и Родината ни


Recommended Posts

  • Потребител

1. Разрушаване, разединяване на българската народност, формирана и утвърдена от 7-ми до 20-ти век...

2. Манипулиране и разрушаване на българското национално самосъзнание, на българската духовност и душевност...

3. Обслужването на чужди, антибългарски политически и икономически интереси...

4. Насаждането на неонацистка славянофобия и отричането на славянството като част от българската народност и култура...

5. Опити за фалшифициране и изопачаване на българската история, грубо политизиране и идеологизиране на историята ни...

6. Подбуждане към омраза спрямо съседни народи и държави...

7. Проповядване на яростна, крайна, неонацистка русофобия, която е нехарактерна и чужда на мнозинството от българския народ и която не отговаря на българските национални интереси...

8. Възраждане на средновековното плоско фанатично мислене и вярване, на антинаучната фантастика...

9. Псевдонаучен подход към история, езикознание и други науки...

10. Обезбългаряване, оварваряване, извращаване на българския дух и традиционната ни ценностна система...

11. Предизвикване на демографска и икономическа катастрофа, превръщане на българската държава в заден двор на Европа...



Марин Тачков

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Поредните празни мисли , само и само да опаковаме т.4 и т.7 , та да продължим с плиткоумната пропаганда в интерес на Кораба-Майка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По принцип крайните мнения не ме засягат. Но говорят зле за онези, които ги изричат! Особено когато изразяват презрително, присмехулно, обидно отношение към другомислещите... Не е ли странно, че новите фанатици имат тоталитарно мислене, смятат единствено себе си за прави, сякаш имат монопол върху цялата световна Истина?...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История

За точка 4 - тоест който говори против славяните е нацист?Плитко,тъпо и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 часа, Марин Йорданов said:

По принцип крайните мнения не ме засягат. Но говорят зле за онези, които ги изричат! Особено когато изразяват презрително, присмехулно, обидно отношение към другомислещите... Не е ли странно, че новите фанатици имат тоталитарно мислене, смятат единствено себе си за прави, сякаш имат монопол върху цялата световна Истина?...

визираш себе си, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 часа, resavsky said:

За точка 4 - тоест който говори против славяните е нацист?Плитко,тъпо и т.н.

1.Забелязал съм, че крайните националисти отричат наличието на славяни...

2. Антиславянството е една от характерните черти на нацизма...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 часа, fantom4e said:

визираш себе си, нали?

Визирам глупаците и ограничените духом, които се правят на по-умни, отколкото са...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, Марин Йорданов said:

Забелязал съм, че крайните националисти отричат наличието на славяни...

"Славянството" е само част от проблема. Под прицел е дори религията и традиционното семейство. Всяка форма на обществена структура извън контекста противоречи на неолибералните планове за световно господство. Лошото е, че жертвите на пъкления план сами способстват за реализацията му, измамно приемайки себе си за част от "западния елит".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да се разедини един прозд народ е фасулска работа.

Да се благодарим, че не са ни сбили един с друг, както в Украйна.

......

Престъпление ли е да колонизираш една слаба държава, която сама си го проси?

.... чрез своя "елит", отгледан от твоя враг. Направо излиза без пари.

.... и бонус: садистично да гледаш как врагът врещи безпомощен и обвинява "елита" че го предава,

/елит, толкова добре обучен в предателство на собствения си народ, ще предаде и създателя си. Хак да му е!/

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 11 часа, Марин Йорданов said:

1.Забелязал съм, че крайните националисти отричат наличието на славяни

Аз съм краен националист. И не отричам че славяните са взели участие в българския етногенезис.Но съм дълбоко убеден че те не са били водещият елемент в него.Нацист ли съм?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, Марин Йорданов said:

1.Забелязал съм, че крайните националисти отричат наличието на славяни...

2. Антиславянството е една от характерните черти на нацизма...

тука визираш русските фашисти ли?

ама защо така с недомлъвки?

Преди 14 часа, Марин Йорданов said:

Визирам глупаците и ограничените духом, които се правят на по-умни, отколкото са..

тука пак себе си имаш предвид май а?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 часа, Марин Йорданов said:

Визирам глупаците и ограничените духом, които се правят на по-умни, отколкото са...

Щом се правят на по-умни, отколкото са, значи все пак са умни. А щом са умни, значи не са глупаци... за разлика от "визиращия" ги🧐

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Като един изпечен съвременен престъпник срещу българския народ мога да кажа само в устич на алкохолизираните мужици и техните рубладжийски мекерета. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 часа, resavsky said:

Аз съм краен националист. И не отричам че славяните са взели участие в българския етногенезис.Но съм дълбоко убеден че те не са били водещият елемент в него.Нацист ли съм?

Не. Има и изключения, разбира се...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 часа, Exhemus said:

Да се разедини един прозд народ е фасулска работа.

Да се благодарим, че не са ни сбили един с друг, както в Украйна.

......

Престъпление ли е да колонизираш една слаба държава, която сама си го проси?

.... чрез своя "елит", отгледан от твоя враг. Направо излиза без пари.

.... и бонус: садистично да гледаш как врагът врещи безпомощен и обвинява "елита" че го предава,

/елит, толкова добре обучен в предателство на собствения си народ, ще предаде и създателя си. Хак да му е!/

Американците са спецове в тези работи! А и у нас има толкова продажници, които ги обслужват!...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 часа, Шпага said:

Щом се правят на по-умни, отколкото са, значи все пак са умни. А щом са умни, значи не са глупаци... за разлика от "визиращия" ги🧐

Който е умен, няма нужда да се прави на умен...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 26 минути, Марин Йорданов said:

Не. Има и изключения, разбира се...

Страшно благородно...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 часа, Марин Йорданов said:

Не. Има и изключения, разбира се...

Абе на устата ти е да го кажеш ама като знаеш,че владее бана се изсулваш :ag: 

Славяните са страничен продукт на Хунската империя която е българска. Та славяните са косплейли българската култура и език. Ако не сме ние, нямаше да ги има. Те са езикова група и такъв народ няма. Крещящ пример е Русия, улус на Златната орда, открил европейската култура благодарение на православието и българския език и писменост ,самобявил се за център на славянския, разбирай българския културен феномен. Тия станаха славяни преди 200 години.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 30 минути, bulgaroid said:

Абе на устата ти е да го кажеш ама като знаеш,че владее бана се изсулваш :ag: 

Славяните са страничен продукт на Хунската империя която е българска. Та славяните са косплейли българската култура и език. Ако не сме ние, нямаше да ги има. Те са езикова група и такъв народ няма. Крещящ пример е Русия, улус на Златната орда, открил европейската култура благодарение на православието и българския език и писменост ,самобявил се за център на славянския, разбирай българския културен феномен. Тия станаха славяни преди 200 години.

Ако не беше хунското нашествие, което да прогони готите от Източна Европа, едва ли някога славяните щяха да се разселят толкова много, и то по време на хунската доминация. Което предполага, че славяните са били сред верните поданици на Хунската империя. Къде ли другаде сме виждали подобно отношение на завоевател и славяни? ;) И така, докато не се получи тъй, че да сме жертва на собствените си имперски амбиции от преди 1000 години...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 38 минути, новорегистриран2 said:

Ако не беше хунското нашествие, което да прогони готите от Източна Европа, едва ли някога славяните щяха да се разселят толкова много, и то по време на хунската доминация. Което предполага, че славяните са били сред верните поданици на Хунската империя. Къде ли другаде сме виждали подобно отношение на завоевател и славяни? ;) И така, докато не се получи тъй, че да сме жертва на собствените си имперски амбиции от преди 1000 години...

 

Славяните са същите тия готи,,траки,сармати останали под хунска власт. И по голяма част от тия готи са останали, и никъде на са ходили. Държавата им има около 4-5 милиона население,а я провери колко готи отиват в Византия,капка в морето. 90% от жителите остават и стават хунски поданици,затова сега не могат да ни отличат от предхунското население. Разрушаването на държавите племенната организация съдават котел където се изграждат нови връзки създават се нови народи и всички говорят на един общ език,смес между хунски,гемански,сарматски, балтски и латински. Затова славянския има родствени връзки с всички тези езици и в същото време ги променя според нуждите си. За 200 години цяла източна Европа е проговорила на новия език,затова имаме безумно бързо разпространение на славянския навсякъде където е възможно. Та никакви славяни не са ходили никъде,както са си живели така и са останали да си живеят просто се е сменил езика на фона на всеобщото разместване на народите. Затова и българите говорим на славянски, но сме и запазили част от езика който сме имали преди това, и тази особеност липсва при всеки друг народ сред славяните, господстващия народ винаги е облагодетелстван. 

Същото е разпространението на тюрския език, тюркютите обединяват подчиненото население под нуждите на войната като не се съобразяват кой какъв е и в резултат за нула време всички говорят на тюрски. При нас просто хуните заставят всеки да живее с другия без значение какъв е, и се получава за нула време нов език. Затова си мисля имаме склави или роби,говорещите хунски, роби на хуните са тези хора,името е правилно. Просто го тълкуват неправилно.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, bulgaroid said:

Славяните са същите тия готи,,траки,сармати останали под хунска власт. И по голяма част от тия готи са останали, и никъде на са ходили. Държавата им има около 4-5 милиона население,а я провери колко готи отиват в Византия,капка в морето. 90% от жителите остават и стават хунски поданици,затова сега не могат да ни отличат от предхунското население. Разрушаването на държавите племенната организация съдават котел където се изграждат нови връзки създават се нови народи и всички говорят на един общ език,смес между хунски,гемански,сарматски, балтски и латински. Затова славянския има родствени връзки с всички тези езици и в същото време ги променя според нуждите си. За 200 години цяла източна Европа е проговорила на новия език,затова имаме безумно бързо разпространение на славянския навсякъде където е възможно. Та никакви славяни не са ходили никъде,както са си живели така и са останали да си живеят просто се е сменил езика на фона на всеобщото разместване на народите. Затова и българите говорим на славянски, но сме и запазили част от езика който сме имали преди това, и тази особеност липсва при всеки друг народ сред славяните, господстващия народ винаги е облагодетестван. 

Същото е разпространението на тюрския език, тюркютите обединяват подчиненото население под нуждите на войната като не се съобразяват кой какъв е и в резултат за нула време всички говорят на тюрски. При нас просто хуните заставят всеки да живее с другия без значение какъв е, и се получава за нула време нов език. Затова си мисля имаме склави или роби,говорещите хунски роби на хуните са тези хора,името е правилно. Просто го тълкуват неправилно.

От идеологическа гледна точка съм напълно съгласен с написаното. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, новорегистриран2 said:

От идеологическа гледна точка съм напълно съгласен с написаното. :)

Това е от историческа гледна точка. Или и ти ще ми доказваш,че в блатата на Припят се е криел огромен народ от няколко милиона ?:ag: Само да знаеш тия блата не са кой знае колко големи, и там почти няма къде да живееш. Освен ако не плуваш добре или си бобър.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, bulgaroid said:

Това е от историческа гледна точка. Или и ти ще ми доказваш,че в блатата на Припят се е криел огромен народ от няколко милиона ?:ag: Само да знаеш тия блата не са кой знае колко големи, и там почти няма къде да живееш. Освен ако не плуваш добре или си бобър.

Няма какво да доказвам, вече написах, че от идеологическа гледна точка съм съгласен с написаното. Който иска да оборва, да оборва. :)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...